O mnie

                                  

 

 

Twój spokój to mój biznes

   


 

 

 

Nazywam się Aneta Mikulska i jestem specjalistką od świętego spokoju. Jako księgowa dbam o to, aby przedsiębiorcy mogli się skupić na rozwoju swojego biznesu. Przeliczam, rozliczam, wysyłam deklaracje. I biorę za wszystko pełną odpowiedzialność.

Z księgowością jestem za pan brat od 15 roku życia. Zaprzyjaźniłam się z nią, kiedy moi rodzice otworzyli mały sklep, a ja pomagałam im wpisywać faktury do książki, układać dokumenty, wertować przepisy. Czułam że to jest coś dla mnie.  Potem były studia ekonomiczne, praca w księgowości małych i większych firm. I wreszcie własna działalność. Bo zamarzyło mi się ­– jak i Tobie zapewne – niezależność i organizowanie sobie czasu po swojemu.

Prowadzę swoje biuro rachunkowe od 2014 roku. Pomogłam już wielu przedsiębiorcom. Jeśli chcesz, pomogę i Tobie.

Współpracując ze mną zyskujesz:

Pewność

Wiesz, że podatki są rozliczane prawidłowo, a deklaracje złożone terminowo. Jeśli się pomylę – moja strata. W umowie jest klauzula o mojej odpowiedzialności za błędy powstałe z mojej winy.

Wsparcie

Masz pytanie? Dzwonisz lub piszesz e-mail, a ja odpowiadam bez żadnych dodatkowych opłat. A jeśli zmienią się przepisy dotyczące Twojej firmy, będziesz wiedział pierwszy. Zadzwonię/napiszę do Ciebie i powiem, co to oznacza dla Ciebie.

Czas

Wystarczy, że zeskanujesz dokumenty i wyślesz je do mnie mailem. Jeśli mieszkasz w Lublinie lub w Świdniku, mogę je też od Ciebie odebrać (no, chyba że masz ochotę dostarczyć je osobiście i przy okazji napić się ze mną kawy i porozmawiać o ciężkim losie przedsiębiorcy albo i o sensie życia – moje drzwi stoją dla Ciebie otworem). Po odbiorze dokumentów, cała reszta (obliczenie, sporządzenie deklaracji, wysyłka do urzędu) jest na mojej głowie. Ty dostajesz mail z informacją o kwocie składek ZUS i podatków do zapłaty.

Spokój

Nie martwisz się o rozliczenia swojej firmy w ZUS, US, PFRON, nie zastanawiasz się, czy dopełniłeś wszystkich formalności. Skupiasz się na własnej firmie. Wiesz, że gdy przyjdzie kontrola, nie zostaniesz z tym wszystkim sam.

Zrozumienie

Jestem mamą trójki dzieci, która łączy życie rodzinne z prowadzeniem biznesu. Wiem, jak to jest być przedsiębiorcą w Polce. Z czym byś nie przyszedł – zrozumiem.

Pieniądze

Już ja wiem, co możesz wrzucić w koszty, żeby wyjść na swoje. Nie martw się, dopilnuję, żeby nic Ci umknęło. Podatki trzeba płacić, ale po co masz płacić zbyt wysokie?

 

Zapraszam do współpracy

Aneta Mikulska

kontakt:

tel. 501-570-059

biuro@epmabiurorachunkowe.pl

Formularz kontaktowy:

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *